KONTAKT

Psí škola CANIS,
Strukov a Šternberk,
Olomoucký kraj

Omlouváme se, ale po e-mailu a FB neodpovídáme na dotazy k výcviku a výchově psů. Chování zvířat je třeba chápat v širších souvislostech a poradenství od psacího stolu nemusí vždy splnit očekávání. Pokud tedy máte nějaký výchovný či výcvikový dotaz, můžete využít  INDIVIDUÁLNÍ LEKCE.

"Pokud od někoho chceš radu ve výcviku psa, nejprve se podívej,
jaký on sám má vztah se svým psem a jak ho zvládá."
Není tak důležité, kolik seminářů kdo absolvoval, ale co si z nich vzal.

ŽANETA HRUBÁ
- vedení kurzů
- individuální lekce STRUKOV
-
příprava na zkouškytel: 739 202 259
psiskolacanis@gmail.com
Facebook Žaneta Hrubá

PETRA SMRČKOVÁ
- vedení kurzů
- individuální lekce ŠTERNBERK
- příprava na zkoušky
NZŘ, MZŘ

tel: 734 740 529
psiskolacanis@gmail.com

Facebook Petra Smrčková

Psi jsou mým koníčkem od mého dětství, aktivně výcviku se věnuji od r.2007. Od té doby jsem byla svědkem snad všech existujících metod výcviku, vedla jsem také kurzy výcviku pro začátečníky. Mé představy o vztahu človeka a psa splňuje však nejvíce metoda pozitivního výcviku, které se snažíme v naší psí škole maximálně využívat. S pořízením našich prvních labradorů, jsem založila chovatelskou stanici Emmagan a začala se více soustředit na kynologii loveckou, mantrailing a pettrailing. V současné době vlastníme celkem šest psů (jednoho křížence a pět labradorů). 

Zvířata miluji odjakživa, sportovní kynologii jako hlavnímu koníčku jsem se začala věnovat v r.2000. Mým srdcovým plemenem se stali rotvajleři, se kterými jsem se účastnila mnoha kynologických závodů a složila zkoušky podle NZŘ a MZŘ. Vlastním také chovatelskou stanici psů Gangster mix. Od r.2010 jsem samostatně vedla výcvikové kurzy v kynologických klubech. Po zkušenostech s různými způsoby výcviku jsem zvolila pozitivní motivaci jako hlavní výcvikovou metodu hlavně pro její maximální efektivitu, srozumitelnost a viditelně kladný vztah k práci u psů.

Průběžně se účastníme vybraných školení, seminářů, besedoseminářů, praktických lekcí a čerpáme z kynologické literatury zaměřené hlavně na výcvik, etologii a psí komunikaci (např. František Šusta, Gabbi Harris, Karen Pryor, Turid Rugaas, Alexa Capra, Stanley Coren, Ladislav Mach...).